Що про нас говорять наші клієнти?Что о нас говорят наши клиенты?

Замовляла на сайті змішувач, підкупила безкоштовна доставка кур’єром по Львову, та й ціна підходяща. Залишила свій номер на сайті і вже за хвилин 10 до мене подзвонили з підтримки і відповіли на всі питання. Через 2 дні змішувач був вже у мене. Поки мінусів не помітила, гарантійка на 5 років додає спокою)

Христина

Хотів купити недорогу душову стійку при невеликому бюджеті, до тисячі гривень. Здивувався, коли побачив настільки великий вибір, та ще й з гарантією від 5 років, при тому виробник із Чехії. Думав такого поєднання ціни-якості вже немає.

Роман

Випадково натрапив на сайт, серфив в інтернеті в пошуках нового унітазу. Основним показником який цікавив мене була ціна, на сайтах-аналогах вона була вищою. Залишив контакти, через 15 хвилин подзвонили з підтримки і ввічливо відповіли на всі питання. Відправили Новою поштою у моє місто. Недоліків поки не виявив.

Остап

Дуже приємні ціни, кваліфікована допомога при виборі, а також швидка доставка обраного товару! Дякую за надану допомогу та якісний товар! Буду звертатися ще! І всім рекомендую ваш Інтернет- магазин!

Іванна

Поділіться своїм досвідом користування нашою сантехнікою та співпрацею з Інтернет-магазином AquaMix!