Бренди

Елітна сантехніка від провідних європейських виробників

Бренд – візитна картка виробника.

Саме це є одним з головних критеріїв при виборі відповідної продукції. Компанія Hansgrohe виробляє продукцію високої якості. Планка бренду Hansgrohe встановлена високо: при виробництві використовуються виключно високоякісні метали, придатні для використання з питною водою і ті, щопройшли тривалі випробування. Якість Hansgrohe – це зручність, інтелігентний принцип роботи, простий монтаж і інноваційні технології з додатковою цінністюдля Вас. Hansgroheзабезпечує якість з 1901 року.

GROHE – це еталон в сантехніці. Особлива увага приділяється функціональності і дизайну. До випробувань продукції GROHE відноситься так серйозно, як і до її виробництва. Випробування на довговічність, а також ретельне заключне тестування продукції перед відвантаженням з заводу гарантують, що вироби GROHE будуть радувати Вас довгі роки. На сьогоднішній день бренд GROHE отримав 15 премій «red dot», в тому числі три в номінації «Кращі зкращих»

Бренд KOLO відомий в Європі виробник кераміки і меблів для ванних кімнат збільш ніж п’ятдесятилітнім досвідом. Якість і дизайн є пріоритетом у виробництві продукції бренду KOLO. Нові серії кераміки і меблів Traffic і Nova Pro поєднують в cобі  сучасний дизайн з технічними інноваціями. Сантехніка KOLO входить до складу корпорації Geberit, відомого в Європі виробника. У компанії працює більше 7000 фахівців, в основному на території Європи, де розташовані 19 заводів.

Продукція Imprese – це якість, витончений дизайн, функціональність. Виробник Imprese – відносно молода чеська компанія, офіційно представлена ​​в Україні з 2009 року. Український ринок – пріоритетний напрямок для компанії. Саме тому Imprese враховує в процесі виробництва смаки і переваги українського покупця, а якість відповідає високим європейським стандартам, розраховане на особливості і стан системи водопостачання країни.  Всі моделі Imprese протестовані, виробник намагався досягти тієї золотої середини, де забезпечується надійність, надається витонченість форм і зберігається доступна ціна.

Roca є світовим лідером у виробництві сантехніки, який входить до складу міжнародного холдингу «Roca-Group». Компанія випускає товари для ванних кімнат: ванни, санітарну кераміку, змішувачі, аксесуари та меблі. Компанія Roca на ринку майже 100 років і в даний час мережа торгових точок Roca охоплює понад 135 країн, поставки здійснюються з 76 власних підприємств, на яких працює понад 20 000 чоловік. Також продукція широко представлена в країнах Західної та Східної Європи, де вона користується заслуженою популярністю.

Вироби компанії Villeroy&Boch, призначені для ванної кімнати, перетворюють функціональне приміщення в індивідуальну зону для релаксу. Різноманітні колекції і чудовий дизайн – переваги Villeroy&Boch. Асортимент продукції включає в себе всі елементи, необхідні у ванній: змішувачі, санітарну кераміку, меблі, текстиль, аксесуари. Тому з Villeroy&Boch можна реалізувати ванні кімнати з повним оснащенням від одного виробника. До того ж, водозберігаючі та легкі в догляді вироби не шкодять навколишньому середовищу.

Viega – це сімейний бізнес, заснований в Аттендорні (Німеччина) в 1899 році. У 1960-і роки компанія взяла курс на міжнародний розвиток. Сьогодні вироби бренду Viega відомі у всьому світі. Продаж продукції здійснюється в основному через мережу офіційних дилерів.  Більше 3500 співробітників по всьому світу працюють на підприємствах Viega Group, одного з провідних виробників інженерного обладнання. Асортимент складає понад 17 000 найменувань і включає в себе обладнання для водопровідних і опалювальних систем, широкий спектр сантехнічного обладнання.

Компанія Volle займає провідні позиції в Іспанії з виробництва сантехніки і меблів для ванних кімнат. Зараз в групу «Volle» входять ТМ «Impese», ТМ «Eger», ТМ «Estandar». Виконання продукції виготовленої в Іспанії можна порівняти з італійською і навіть з німецької, так як всі ці країни є європейська спільнота, мають певні погляди в дизайні, чітко регламентовані норми і правила контролю якості. При виробництві використовується тільки якісна сировина: акрил і смоли для ванн, глина і глазур для кераміки і латунь для виробництва змішувачів, а також такого виду продукції як душові набори Volle.

Продукція фабрики «Мойдодыр» широко відома не тільки в Україні, а й за її межами.  «Мойдодыр» є дистриб’ютором в Росії, Казахстані, Литві та Грузії. Що стосується України, то тут широко розвинена дистриб’юторська мережа.  Компанія «Мойдодыр» заснована в 1999 році. Сьогодні виробництво забезпечено новітнім обладнанням європейських марок, яке дозволяє забезпечити чудову якість, своєчасне і швидке виготовлення замовлень. Вся продукція фабрики «Мойдодыр» має міжнародні сертифікати якості, повністю відповідає вимогам санітарно-гігієнічних норм України, Казахстану, Литви, Росії та інших країн.

Дизайн, якість і функціональність взаємодіють між собою, щоб розкрити індивідуальність Швейцарського бренду, всесвітнього виробника LAUFENГоловна перевага компанії LAUFEN – це досвід з виробництва кераміки. Всі біде і унітази виробляються на найсучаснішому обладнанні, з властивою швейцарцям точністю. Все це дає можливість створювати нові шедеври для облаштування ванною. Оригінальний і індивідуальний підхід, незрівнянна швейцарська якість, і поєднання двох відомих дизайнерських шкіл: італійського стилю і модерну в стилі а-ля Баухауз.

Eger – відомий угорський бренд сучасної сантехніки. У ньому об’єднали відмінну якість деталей і виконання, а також прийнятну вартість. Продукція даної компанії проводиться в Угорщині в тихому історичному куточку сучасної Європи – місті Егер. Товари бренду Eger зарекомендували себе, як практичні і стильні вироби, що володіють необхідною функціональністю. Асортимент стрімко розширюється і компанія, розробляючи нові дизайни, впевнено підкорює далекі горизонти.

Компанія Duravit займається випуском керамічної сантехніки, меблів для ванних кімнат і аксесуарів. Кожна колекція в асортименті Duravit відзначена знаком авторського дизайну і носить ім’я автора ідеї та розробника. Duravit – німецька компанія, яка почала свою історію з 1817 по виробництву посуду та керамічних вазонів. На сьогоднішній день – це світовий лідер по виробництву сантехнічної кераміки, меблів, акрилових ванн, акрилових ванн з гідромасажем, акрилових душових піддонів, і аксесуарів.

Компанія «Аква Родос» є лідером в Україні з виробництва ексклюзивного і серійних меблів для ванних кімнат. Протягом 15 років «Аква Родос» створює бренд, який асоціюється у покупців з високою якістю і бездоганним дизайном.Компанія динамічно розвивається.  «Аква Родос» починала свою діяльність з виробництва меблів для ванних кімнат, і тепер є лідером за часткою продажів в даному сегменті ринку. Такі характеристики меблів для ванної кімнати, як стильний дизайн, вологостійкість, стійкість матеріалів до перепадів температурних режимів, оснащення комплектуючими від кращих європейських виробників, зробили «Аква Родос» брендом, якому довіряють, продуктом, який необхідно мати.

StudioGlass – це компанія молодих і амбітних людей, яких об’єднує ідея створення дійсно якісного продукту під українським брендом. Головний офіс компанії івиробництво знаходиться у Львові. На площі понад 1000 квадратних метрів розміщено найсучасніше європейське обладнання для обробки скла, таке як: «BOTTERO» і «SULAK». На даний момент StudioGlass™ є передовим виробництвом, спеціалізується на: виробництві дзеркал; обробці скла; виготовленні скляних елементів інтер’єру.

Вироби Geberit підходять як для обладнання приміщень в новобудовах, так і для ремонту і модернізації приміщень в будівлях старої споруди. Асортимент виробів включає в себе кілька ліній в області сантехнічних систем. Багато виробів Geberit спроектовані для прихованого монтажу та подальшого справного функціонування протягом десятиліть завдяки своїй високій якості і надійності. Серед виробів компанії Geberit все частіше пропонуються також вироби зовнішнього монтажу, які залучають своїм комфортом і дизайном.

Компанія Oras — це один зі значущих виробників змішувачів у Північній Європі. Діяльність компанії характеризується багатонаціональним характером. Концерн має виробничі потужності, котрі розташовані на території Норвегії, Фінляндії, Польщі, крім цього є комерційні філії та відділення в усіх європейських країнах. Виробник продукції приділяє особливу увагу екологічним питанням. Так, під час виробництва сантехніки компанія Oras ставить перед собою такі цілі: економія водних ресурсів і електроенергії, а також збереження довкілля.

 Компанія KLUDI є провідним німецьким виробником змішувачів для ванної та кухні, душових гарнітурів і систем. Продукція виробляються на 5 заводах в Європі, а весь технологічний процес піддається суворим вимогам по якості. Фундаментом успіху компанії є висока якість і широка гама продуктів, що виробляються, які протягом дев’яносторічною історії компанії KLUDI здобули прекрасну репутацію і визнання споживачів в усьому світі.  KLUDI постійно слідує новітнім трендам з облаштування інтер’єрів та дизайну, щоб в повному обсязі задовольняти очікування своїх клієнтів.