Бренди

Елітна сантехніка від провідних європейських виробників

Бренд – візитна картка виробника.

Hansgrohe

Саме це є одним з головних критеріїв при виборі відповідної продукції. Компанія Hansgrohe виробляє продукцію високої якості. Планка бренду Hansgrohe встановлена високо: при виробництві використовуються виключно високоякісні метали, придатні для використання з питною водою і ті, що пройшли тривалі випробування. Якість Hansgrohe – це зручність, розумний принцип роботи, простий монтаж і інноваційні технології з додатковою цінністю для вас. Hansgrohe забезпечує якість з 1901 року.

Товари від Hansgrohe

Grohe

GROHE – це еталон в сантехніці. Особлива увага приділяється функціональності і дизайну. До випробувань продукції GROHE відноситься так серйозно, як і до її виробництва. Випробування на довговічність, а також ретельне фінальне тестування продукції перед відвантаженням з заводу гарантують, що вироби GROHE будуть радувати вас довгі роки. На сьогодні бренд GROHE отримав 15 премій «red dot», в тому числі три в номінації «Кращі з кращих».

Товари від Grohe

Kolo

Бренд KOLO відомий в Європі виробник кераміки та меблів для ванних кімнат з більш ніж п’ятдесятилітнім досвідом. Якість і дизайн є пріоритетом у виробництві продукції бренду KOLO. Нові серії кераміки та меблів Traffic і Nova Pro поєднують в собі сучасний дизайн з технічними інноваціями. KOLO входить до складу корпорації Geberit, відомого в Європі виробника. В компанії працює понад 7000 фахівців, в основному на території Європи, де розташовані 19 заводів.

Товари від Kolo

Imprese

Продукція Imprese – це якість, витончений дизайн, функціональність. Виробник Imprese – відносно молода чеська компанія, офіційно представлена в Україні з 2009 року. Український ринок – пріоритетний напрямок для компанії. Саме тому Imprese враховує в процесі виробництва смаки і переваги українського покупця, а якість відповідає високим європейським стандартам, розраховане на особливості і стан системи водопостачання країни. Всі моделі Imprese протестовані, виробник намагався досягти тієї золотої середини, де забезпечується надійність, надається витонченість форм і зберігається доступна ціна.

Товари від Imprese

Roca

Roca є світовим лідером у виробництві сантехніки, який входить до складу міжнародного холдингу «Roca-Group». Компанія випускає товари для ванних кімнат: ванни, санітарну кераміку, змішувачі, аксесуари та меблі. Компанія Roca на ринку майже 100 років і зараз мережа торгових точок Roca охоплює понад 135 країн, поставки здійснюються з 76 власних підприємств, на яких працює понад 20 тисяч осіб. Також продукція широко представлена в країнах Західної та Східної Європи, де вона користується заслуженою популярністю.

Товари від Roca

Villeroy&Boch

Вироби компанії Villeroy&Boch, призначені для ванної кімнати, перетворюють функціональне приміщення в індивідуальну зону для релаксу. Різноманітні колекції і чудовий дизайн – переваги Villeroy&Boch. Асортимент продукції охоплює всі елементи, необхідні у ванній: змішувачі, санітарну кераміку, меблі, текстиль, аксесуари. Тому з Villeroy&Boch можна реалізувати ванні кімнати з повним оснащенням від одного виробника. До того ж водозаощадні та легкі в догляді вироби не шкодять навколишньому середовищу.

Товари від Villeroy&Boch

Viega

Viega – це сімейний бізнес, заснований в Аттендорні (Німеччина) в 1899 році. У 1960-і роки компанія взяла курс на міжнародний розвиток. Сьогодні вироби бренду Viega відомі у всьому світі. Продаж продукції здійснюється в основному через мережу офіційних дилерів. Понад 3500 співробітників по всьому світу працюють на підприємствах Viega Group, одного з провідних виробників інженерного обладнання. Асортимент складає понад 17 000 найменувань і охоплює обладнання для водопровідних і опалювальних систем, широкий спектр сантехнічного обладнання.

Товари від Viega

Volle

Компанія Volle займає провідні позиції в Іспанії з виробництва сантехніки і меблів для ванних кімнат. Зараз в групу «Volle» входять ТМ «Impese», ТМ «Eger», ТМ «Estandar». Виконання продукції виготовленої в Іспанії можна порівняти з італійською і навіть з німецькою, так як всі ці країни є європейська спільнота, мають певні погляди в дизайні, чітко регламентовані норми і правила контролю якості. При виробництві використовується тільки якісна сировина: акрил і смоли для ванн, глина і глазур для кераміки і латунь для виробництва змішувачів, а також такого виду продукції як душові набори Volle.

Товари від Volle

Мойдодыр

Продукція фабрики «Мойдодыр» широко відома не тільки в Україні, а й за її межами. Що стосується України, то тут широко розвинена дистриб’юторська мережа. Компанія «Мойдодыр» заснована в 1999 році. Сьогодні виробництво забезпечено новітнім обладнанням європейських марок, яке дозволяє забезпечити чудову якість, своєчасне і швидке виготовлення замовлень. Вся продукція фабрики «Мойдодыр» має міжнародні сертифікати якості, повністю відповідає вимогам санітарно-гігієнічних норм України.

Товари від Мойдодыр

Laufen

Дизайн, якість і функціональність взаємодіють між собою, щоб розкрити індивідуальність Швейцарського бренду, всесвітнього виробника LAUFEN. Головна перевага компанії LAUFEN – це досвід з виробництва кераміки. Всі біде і унітази виробляються на найсучаснішому обладнанні, з властивою швейцарцям точністю. Все це дає можливість створювати нові шедеври для облаштування ванної. Оригінальний і індивідуальний підхід, незрівнянна швейцарська якість і поєднання двох відомих дизайнерських шкіл: італійського стилю і модерну в стилі а-ля Баухауз.

Товари від Laufen

Eger

Eger – відомий угорський бренд сучасної сантехніки. У ньому об’єднали відмінну якість деталей і виконання, а також прийнятну вартість. Продукція даної компанії проводиться в Угорщині в тихому історичному куточку сучасної Європи – місті Егер. Товари бренду Eger зарекомендували себе, як практичні та стильні вироби, що мають необхідну функціональність. Асортимент стрімко розширюється і компанія, розробляючи нові дизайни, впевнено підкорює далекі горизонти.

Товари від Eger

Duravit

Компанія Duravit займається випуском керамічної сантехніки, меблів для ванних кімнат і аксесуарів. Кожна колекція в асортименті Duravit відзначена знаком авторського дизайну і має ім’я автора ідеї та розробника. Duravit – німецька компанія, яка почала свою історію 1817 року з виробництва посуду та керамічних вазонів. На сьогодні – це світовий лідер у виробництві сантехнічної кераміки, меблів, акрилових ванн, акрилових ванн з гідромасажем, акрилових душових піддонів і аксесуарів.

Товари від Duravit

Аква Родос

Компанія «Аква Родос» є лідером в Україні з виробництва ексклюзивних і серійних меблів для ванних кімнат. Протягом 15 років Аква Родос створює бренд, який асоціюється у покупців з високою якістю і бездоганним дизайном. Компанія динамічно розвивається. Аква Родос починали свою діяльність з виробництва меблів для ванних кімнат і тепер є лідером за часткою продажів в даному сегменті ринку. Такі характеристики меблів для ванної кімнати, як стильний дизайн, вологостійкість, стійкість матеріалів до перепадів температурних режимів, оснащення комплектуючими від кращих європейських виробників, зробили Аква Родос брендом, якому довіряють.

Товари від Аква Родос

StudioGlass

StudioGlass™ – це компанія молодих і амбітних людей, яких об’єднує ідея створення дійсно якісного продукту під українським брендом. Головний офіс компанії і виробництво знаходиться у Львові. На площі понад 1000 квадратних метрів розміщено найсучасніше європейське обладнання для обробки скла, таке як «BOTTERO» і «SULAK». На цей час StudioGlass™ є передовим виробництвом, яке спеціалізується на виробництві дзеркал, обробці скла, виготовленні скляних елементів інтер’єру.

Товари від StudioGlass

Geberit

Вироби Geberit підходять як для обладнання приміщень в новобудовах, так і для ремонту та модернізації приміщень в будівлях старої забудови. Асортимент виробів охоплює кілька ліній в області сантехнічних систем. Багато виробів Geberit спроєктовані для прихованого монтажу та подальшого справного функціонування протягом десятиліть завдяки високій якості і надійності. Серед виробів компанії Geberit все частіше пропонуються також вироби зовнішнього монтажу, які приваблюють своїм комфортом і дизайном.

Товари від Geberit

Miraggio

MIRAGGIO – український бренд, що спеціалізується на виробництві сантехніки з литого мармуру протягом більш як 10 років. Компанія має власне виробництво в Дніпрі, і використовує обладнання, розроблене власними інженерами. Кожна мармурова ванна MIRAGGIO – це неповторний шедевр, створений завдяки злагодженій роботі дизайнерів та технологів. Виробниче обладнання та форми MIRAGGIO не мають аналогів у світі, а кожна форма має дублікат, що забезпечує безупинний процес виробництва умивальників та ванн.

Товари від Miraggio

Kludi

Компанія KLUDI є провідним німецьким виробником змішувачів для ванної та кухні, душових гарнітурів і систем. Продукція виробляється на 5 заводах в Європі, а весь технологічний процес підпорядкований суворим вимогам по якості. Фундаментом успіху компанії є висока якість і широка гама продуктів, що виробляються, які протягом дев’яносторічної історії компанії KLUDI здобули прекрасну репутацію і визнання споживачів в усьому світі. KLUDI постійно слідує новітнім трендам з облаштування інтер’єрів та дизайну, щоб в повному обсязі задовольняти очікування своїх клієнтів.

Товари від Kludi